Sirroco S3

Značka: Lemaitre Titanium

Cena bez DPH:  1 271 Kč
Cena vč. DPH:    1 538 Kč

E-shop
počet ks:    velikost:      

Potřebujete poradit? Volejte (+420) 585 423 364

Popis

Komfortní, lehká, kotníková, pracovní obuv, sportovního designu. Nová konstrukce, bez použití kovových prvků (veškeré komponenty jsou z plastu). Velmi silná, vysoce kvalitní lesklá kůže. Kůže má zvýšenou hydrofobní úpravu, která zajišťuje vysokou voděodolnost. Podšívka Cambrelle, s vynikající odolností proti oděru, výrazně napomáhá transportu potu mimo obuv a udržuje tak botu suchou. Bezpečnostní plastová kaple, parabolická podešev z dvouvrstvého polyuretanu. Provedení S3 - s para-aramidovou planžetou proti propichu!
Vynikající obuv pro veškeré outdoorové práce a činnosti.
Velikosti 38 - 48, uk 5 - 13

OKNO Bi-DENSITÉ. Patní okénko "dvojí hustoty" poskytuje tlumící efekt během dlouhodobého statického stání na místě. Současně absorbuje energii chůze a tlumí tak otřesy přenášené do svalstva a páteře.
Podešev s parabolickým profilem je výsledkem rozsáhlého vývoje. Vyrobená technologií jednoho nástřiku s protiskluzovým Gummilemem, což jí umožňuje přizpůsobit se za všech podmínek jakémukoliv povrchu.

Boty nejsou standardně skladem.
Dodací lhůta: 4 - 6 týdnů.

Vlastnosti:

Anatomicky tvarovaná bezpečnostní kaple - netlačí. Odolnost 200 Joule.Anatomicky tvarovaná bezpečnostní kaple - netlačí. Odolnost 200 Joule.
Ocelová planžeta zabraňuje propíchnutí nohy, při stání na žebříku roznáší váhu na celou plochu nohy, která tak nebolíOcelová planžeta zabraňuje propíchnutí nohy, při stání na žebříku roznáší váhu na celou plochu nohy, která tak nebolí
Antistatická podešev.Antistatická podešev.
Olejům odolná podešev.Olejům odolná podešev.
Zvýšená voděodolnost na 16 hodin.Zvýšená voděodolnost na 16 hodin.
Speciálně tvarovaná, extrémně přilnavá podešev z dvouvrstvého polyuretanu odolává teplotě do 180°C. V ohybu nepraská, neochodí se, nedělá čáry.Speciálně tvarovaná, extrémně přilnavá podešev z dvouvrstvého polyuretanu odolává teplotě do 180°C. V ohybu nepraská, neochodí se, nedělá čáry.
Počet položek:  0
Cena vč. DPH:  0 Kč

HLEDÁNÍ V KATALOGU:
 
Kontakty

Adresa

Skrbeňská 1
Horka nad Moravou
783 35

Zobrazit na mapě >>
Kontakty Sledujte náš blog!

Aktuality
29.11.2018
Školení BP ve výškách 2019
Vypsali jsme termíny školení bezpečnosti práce ve výškách – leden, únor 2019. Hlásit se můžete telefonicky, mailem nebo sms. Přehled termínů.
10.08.2017
Nové modely pracovní bezpečnostní obuvi
Polobotky sportovního designu, odolné, pohodlné. Vhodné pro využití na pracovišti, v terénu i při běžném nošení.

© Copyright 2009 - 2019 Moravia Spectrum, a.s. | Zásady používání souborů cookies | Informace o ochraně osobních údajů

Telefon: (+420) 585 423 364, Fax: (+420) 585 750 905, E-mail:
Tvorba internetových stránek Winternet