Záchytné systémy – horizontální a vertikální

Horizontální záchytné systémy

Trvale osazená nebo přenosná záchranná vedení, sloužící k zajištění dvou a více osob proti pádu z výšky nebo do hloubky. Další podrobnosti najdete v článku Záchytné systémy proti pádu ze střech.

Typické použití:
zajištění jeřábových drah, pochůzích a revizních lávek, zajištní střech a střešních konstrukcí, balkonů, fasád, šachet, násypníků, stáčecích terminálů apod.

Prohlédněte si reference použití u našich zákazníků


Vertikální zajišťovací systémy

Vertikální zajišťovací systémy

Trvale osazená záchranná vedení sloužící k zajištění osob proti pádu z výšky nebo do hloubky.

Typické použití:
zajištění žebříků, komínů, stožárů, šachet, jímek apod

Prohlédněte si reference použití u našich zákazníků


Záchytný systém proti pádu - kotvicí body

Záchytný systém proti pádu – kotvicí body

Systém kotvících bodů EAP odpovídá požadavkům normy EN 795. K systému jsou pracovníci kotveni pomocí celotělových zachycovacích postrojů odpovídajících normě EN 361. Jako spojovací prvek je použito lano s pohyblivým zachycovačem pádu BRAKE, odpovídající normě EN 353-2.

Kotvící body lze osadit na jakoukoliv dostatečně únosnou konstrukci – do betonu, ocelových profilů, sendvičových panelů, trapézových plechů (svrchní i spodní), dřevěných trámových konstrukcí. Speciální variantou jsou kotvicí body pro falcované krytiny střech. Tyto mohou být instalovány trvale či jako mobilní varianta pro dočasné osazení na střešní falcovanou krytinu po dobu pohybu osob po střechách.

Typické použití:

Kotvicí body EAP jsou určeny pro zajištění osob pohybujících se po střechách, konstrukcích, obslužných lávkách, jeřábových drahách apod.

Prohlédněte si reference použití u našich zákazníků

Zobrazeno 1–24 z 31 produktů