Kontakty

Adresa

Skrbeňská 1
Horka nad Moravou
783 35

Zobrazit na mapě >>
Kontakty Sledujte náš blog! Školení BOZP
Videa
video video video

Záchytné systémy a unikátní stavby

Obchodní galerie, výrobní haly a elektrárny. Zmíněné stavby jsou si na míle vzdálené podobou i funkčností, přesto však mají něco společného. Jsou to naše záchytné systémy. A protože obraz vydá za tisíc slov, přikládáme fotky z různých míst, kde jsme tyto bezpečnostní prvky (a jiné) v poslední době instalovali.


Uhelná elektrárna Prunéřov II


Uhelná elektrárna Prunéřov II má za sebou celkovou přestavbu. Dělníci opravili například 120 metrů vysoké chladící věže, kotelnu nebo strojovnu. Při modernizaci se myslelo také na bezpečnost zaměstnanců. Na některé budovy komplexu severočeské elektrárny jsme proto namontovali záchytné systémy, které se skládají z nerezových kotvících bodů a ocelových lan.


zz_elekrarna_prunerov_II_02


Konstrukce certifikovaného systémů zbytečně neomezuje pohyb po střeše a zároveň zajišťuje dostatečné jištění v případě pádu.

Prsty máme nejen v uhlí, ale také v čokoládě. Na přípravě cukrovinek jsme se však přímo nepodíleli. Našim úkolem bylo předělat staré dřevěné zábradlí na střeše olomoucké čokoládovny Zora. Výsledkem je moderní konstrukce, která nepoškodí plochu střechy a zároveň splňuje normy bezpečnosti práce. Mimochodem továrna vyrábí sladkosti v Olomouci už více než 100 let, tehdy byly jiné předpisy a na bezpečnost zaměstnanců se příliš nehledělo…


Zora Olomouc - nový stav

Střešní záchytný systém v Auparku Hradec Králové

V průběhu letošního roku začne fungovat první obchodní dům Aupark v České republice. Nové nákupní centrum v atraktivní lokalitě v Hradci Králové zatím pořád připomíná staveniště. Dílčí části jsou ale už hotové. Například to je záchytný systém, který jsme tam instalovali. Vysoce kvalitní systém umožňuje bezpečný pohyb všem, kteří se po střeše obchodní galerie pohybují.


Aupark Hradec Králové


Za dobu svého působení jsme spolupracovali s mnoha společnostmi, které investovaly do bezpečnosti svých zaměstnanců. Podrobný seznam najdete v referencích.+ nový komentář | zpět na blog

K tomuto článku nejsou žádné komentáře.
© Copyright 2009 - 2020 Moravia Spectrum, a.s. | Zásady používání souborů cookies | Informace o ochraně osobních údajů

Telefon: (+420) 585 423 364, Fax: (+420) 585 750 905, E-mail:
Tvorba internetových stránek Winternet